Mini-odstředivé čerpadlo WPDC-07.0L-2.0M-12-VP
bez DPH
Food-grade mini-odstředivé čerpadlo se stejnosměrným motorem
PUM374
Počet
  • Max. Průtok 7,0 l / min a max. Dopravní výška 2,0 m, WC (0,2 bar)
  • Ideální pro PC chlazení, chladicí oběh, čerpadla kondenzátu a nespočet dalších aplikací
  • Provozní napětí 12VDC
  • Bezpečné pro potraviny
  • Plně ponorné (IP65, působící v médiu pro chlazení motoru je možné)
  • Brushless DC motor
  • Odolné vůči mnoha médiích, jako jsou deionizované vody a různá rozpouštědla, kyseliny a louhy
  • Podmíněně odolný vůči benzínu a naftě
  • Extrémně tichý provoz
  • Určené pro trvalý provoz
Všechny smáčené části jsou vyrobeny z materiálů, polypropylenu a Peek, těsnicí kroužek ze silikonu.
Vzhledem k Matrialien použít čerpadlo, je také částečně odolné proti různým kyselinám a louhům.
Nicméně, odpor musí být zkoušeny v každém případě zákazník.
Směr výstupu lze otáčet v krocích po 90 °, které lze nastavit pro konkrétní použití.
Provozní objem těchto čerpadel je velmi nízká, téměř žádný hluk.
Vezměte prosím na vědomí:
Uvedené hodnoty tlaku hlavy a průtokem jsou maximální hodnoty a odpovídají vrcholu křivky čerpadla.
Čerpadlo je konstruováno pro nepřetržitý provoz a má MTBF> 50000 hodin.
K elektronice brushless DC motor se zachování je usilovat o nízkou tělesnou teplotu umožňuje.
Specifikace
Imatechčíslo položky PUM374
Model WPDC-07.0L-2.0M-12-VP
Maximální průtok 7,0 l / min
Minimální průtok 5% Qmax
Maximální dopravní výška 2.0 mWs (0,2 bar)
Samonasávací 0m
není samonasávací
Vstup (s) G1/2 "(Ø12) mm
Výstup (y) G1/2 "(Ø12) mm
Směr otáčení Proti směru hodinových ručiček
Teplota média Max. 95 ° C.
Napájecí napětí 12 VDC Jmenovitý
(Min.8/max.14 VDC)
Spotřeba proudu ≤ 550 mA (při 12 V DC)
Připojovací kabel Lanko, délka: 150 mm (červená +, černá - pól)
Izolační odpor ≥ 10 M (500V)
Ochrana proti přepětí 500V / 10mA / 1s
Rozměry viz výkres
Hmotnost 198 g
Objem ≤ 55 dB (A) @ 0,1 m
≤ 30 dB (A) @ 1m
není měřitelné na 4m
Další informace
Hrubá hmotnost (poštovné balení): 198 g
Rozměry Hrubá výrobku (dx š xv): 45 x 93 x 63 mm
Způsob dodání: Standardní nákladní
Váha zboží  (vč. o balení 1 ks / VE.): 700 g
Rozměry balení pro 1 ks / VE (dx š xv): 250 x 200 x 150 mm