Průmyslové potřeby

Informace

Prohlédnuté produkty

Odstraňovač lepidla po samolepicích štítcích a samolepek 200 ml Zobrazit větší

Odstraňovač lepidla po samolepicích štítcích a samolepek 200 ml

SPRAYAMLR

Nový produkt

LABEL REMOVER je jedinečná směs citrusových a uhlovodíkových olejů, která rychle uvolňuje samolepicí štítky a nálepky. Neutralizuje lepidlo, čímž usnadňuje čisté a snadné odstranění.

Více informací

229,000 Kč bez DPH

Více informací

ODSTRANĚNÍ ŠTÍTKU

PRO SAMOLEPÍCÍ ŠTÍTKY A NÁLEPKY

LABEL REMOVER je jedinečná směs citrusových a uhlovodíkových olejů, která rychle uvolňuje samolepicí štítky a nálepky. Neutralizuje lepidlo, čímž usnadňuje čisté a snadné odstranění.

APLIKACE

Ideální pro použití na mnoha různých nesavých površích, včetně: kopírek, faxů, počítačů, tiskáren, psacích strojů, desek, válečků, skříní, regálů, zábavních strojů

Může být také použit jako účinné čisticí rozpouštědlo k odstranění některých inkoustů a skvrn od barviv.

Aplikujte přímo na štítek nebo nálepku, kterou chcete odstranit, a setřete veškerý přebytečný sprej. Nechte působit 3 minuty a poté odlepte štítek od povrchu. Jakmile jsou všechny zbytky otřeny, je povrch připraven na nové štítky.

Poznámka: Může ovlivnit některé plasty. Před obecným použitím vždy vyzkoušejte malou nenápadnou oblast.

TECHNICKÁ DATA

  • Vzhled: Čirá, bezbarvá kapalina
  • Zápach: Citrusový typ
  • SG při 25 ° C: 0,808
  • Tlak @ 25 ° C: 2 bar
  • Rychlost vybíjení: 1,1 g / s
  • Rozpustnost: Rozpustný v rozpouštědlech, nerozpustný ve vodě
  • Hořlavost: Klasifikováno jako extrémně hořlavé
  • podle předpisů CHIP
  • Bod vzplanutí: Nelze použít v uzavřeném aerosolu

 ÚLOŽNÝ PROSTOR

Produkt může být skladován za normálních teplot okolí a při správném skladování má skladovatelnost nejméně 72 měsíců. Aerosoly by měly být vždy skladovány při teplotě do 50 ° C, mimo dosah přímého tepla a otevřeného ohně.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST: List zdraví a bezpečnosti je k dispozici samostatně.

TECHNICKÁ SLUŽBA

CRC Industries UK Ltd poskytuje technickou podporu a udržuje stálý program výzkumu a vývoje. Jsme schopni pomoci zákazníkům při vývoji konkrétního produktu, abychom splnili konkrétní požadavky.

ZÁKON O NESPRÁVNÉ OBLASTI OBCHODNÍ POPIS ZÁKON z roku 1968

Informace uvedené v této publikaci vycházejí z našich zkušeností a zpráv od zákazníků. Existuje mnoho faktorů mimo naši kontrolu a znalosti, které ovlivňují použití a výkon našich produktů, az tohoto důvodu není poskytována, výslovně ani implikována žádná záruka. Uživatelé by měli provést vlastní testy, aby zjistili použitelnost těchto informací nebo vhodnost jakýchkoli produktů pro své vlastní konkrétní účely. Prohlášení týkající se používání zde popsaných produktů nelze vykládat tak, že doporučují porušení jakéhokoli patentu, a nepřebíráme žádnou odpovědnost za porušení vyplývající z jakéhokoli takového použití.

VÝROBCE: CRC Industries UK Limited, Wylds Road, Bridgwater, Somerset, TA6 4DDVšechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727