Sáčky vroubkované, bezkomorové

Pro externí vakuovací stroje a stroje s vakuovou komorou

Speciální textura našich embosovaných sáčků a rolí ve tvaru kosočtverce umožňuje rychle odsát vzduch ze sáčku a zajistit tak uchování každé potraviny i na těch nejmenších strojích. Jsou nejlepším řešením pro ty, kteří chtějí skladovat pevné a suché produkty. Praktické role vám umožní zvoli...

Pro externí vakuovací stroje a stroje s vakuovou komorou

Speciální textura našich embosovaných sáčků a rolí ve tvaru kosočtverce umožňuje rychle odsát vzduch ze sáčku a zajistit tak uchování každé potraviny i na těch nejmenších strojích. Jsou nejlepším řešením pro ty, kteří chtějí skladovat pevné a suché produkty. Praktické role vám umožní zvolit si délku podle velikosti produktu: sáček musíte pouze rozříznout a utěsnit na požadovaném místě. Jsou vhodné pro balení s externími (domácími) vakuovacími stroji.

Teplota použití: -5°C/+40°C

Zobrazit

Sáčky vroubkované, bezkomorové Počet produktů: 22

Podkategorie

  • Rolky vroubkované

    Všechny tyto rolky mají výbornou vzduchovou barieru, certifikát pro bezpečné balení, a jsou vyrobeny z eco materiálu 100% recyklovatelného.

  • Sáčky 105 mic

    Všechny tyto sáčky mají výbornou vzduchovou barieru, certifikát pro bezpečné balení, a jsou vyrobeny z eco materiálu 100% recyklovatelného.

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 22 položek


Všechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727