Vakuovací stroje (baličky) a sáčky

Informace

Prohlédnuté produkty

Izolační BPA kuličky pro Souse vide 200 ks + 50 gratis

IMA035

Nový produkt

Potravinářský materiál: BPA free, vyrobený z materiálu FDA Approved Food Safe z polyethylenu. Opětovně použitelné a lze je použít pro bezpečné vaření. Nižší energetické ztráty během vaření. Poskytují zdravější, bezpečnější a pohodlnější vaření pro vaši rodinu. Průměr 25 mm.

Více informací

474,000 Kč bez DPH

Více informací

Žádné další alarmy v úrovni noční vody: kuličky Sous vide jsou schopny minimalizovat vliv tepelných ztrát a odpařování vody, což vám umožní vařit vodu po celé hodiny, aniž byste museli znovu naplňovat vodu. Vzhledem k povrchové expozici mezi vodou a vzduchem se voda během procesu vaření téměř neodpařuje.
Už žádné víčka: působí jako víko, aby se snížilo nebezpečí stříkání a umožňuje snadný přístup ke všem tvarům a velikostem. Kompatibilní se všemi profesionálními sous vide přístroji různých tvarů a velikostí.
Snadné sušení a skladování: Baleno v praktickém síťovém sáčku, usnadňuje proces sušení po použití a pro snadné skladování. Dají se dát všechny kuličky dovnitř a zavěsit tašku někam a bez nepořádku.
V případě jakýchkoliv otázek budeme rádi a najdeme pro vás nejlepší řešení.Všechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727