Vakuovací stroje (baličky) a sáčky

Informace

Prohlédnuté produkty

Absorpční proužky Abstripes

IMA046

Nový produkt

Vhodné pro vakuové balení mokrých potravin obsahujících malé množství tekutin, jako je maso, ryby a zelenina.

Pásky Abstripes jsou k dispozici ve velikosti 280x50mm v balení po 30 kusech:

  • 280x50mm

Více informací

489,000 Kč bez DPH

Více informací

Popis

Inovativní absorpční proužky Abstripes jsou určeny pro vlhké potraviny (maso, měkkýši, ryby, zelenina), které by během fáze vakuového balení mohly uvolňovat malé množství tekutin a / nebo vlhkosti, což by mohlo způsobit znečištění sáčku v blízkosti místa uzavření.

Díky speciální konstrukci se zvýšenými ložisky a přítomnosti drážek mezi jedním ložiskem a druhým je proces balení rychlejší a bezpečnější a zajišťuje vakuovou údržbu a účinné utěsnění .

Jednoduché zavedení a velmi praktická manipulace, pro efektivní použití se doporučuje umístit jeden absorpční proužek pod bod, kde bude vak uzavřen (asi 3 cm pod těsnícím bodem).

VAROVÁNÍ! Absorpční proužky Abstripes jsou kompatibilní pouze s obalem vlhkých potravin, které obsahují malé množství tekutin, jako je maso, ryby a zelenina .

Nejsou funkční pro absorpci tekutin, proto se jejich použití nedoporučuje v případě produktů, jako jsou polévky, omáčky, krémy a marinády.

Nedoporučujeme vakuové balení horkých potravin: před prováděním operací balení v pytlích nebo nádobách pro vnější odsávání se ujistěte, že jsou požadované produkty studené. Všechny tekuté produkty (jako jsou polévky, omáčky, krémy a marinády) lze správně zabalit pouze pomocí nádob na vnější odsávání.Všechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727