Ohřívače vzduchu
Elektrické ohřívače, plynová a olejová ohřívací děla - správná volba pro stavebnictví, průmysl, obchod. Naše ohřívače poskytují vysoký tepelný výkon. Mohou být použity pro dokonalé sušení budov a pro obecné použití vytápění v komerčních a průmyslových objektech.

Ohřívače vzduchu Počet produktů: 53

Podkategorie

 • Elektrické

  Naše elektrické ohřívače poskytují vysoký tepelný výkon při malé velikosti. Plynule nastavitelný termostat topného prvku pro dosažení nastavené teploty. Ventilátor zůstává i po dosažení požadované teploty v provozu k rovnoměrnému rozvádění tepla v celé místnosti. Pokud vnitřní teplota přístroje po odpojení od sítě je příliš vysoká, ventilátor je automaticky uveden do provozu, aby zabránil nahromadění tepla v jednotce. To je inteligentní funkce zabezpečení, která prodlužuje životnost a zvyšuje spolehlivost zařízení.

 • Plynové

  Plynové přímotopy se snadnou obsluhou pro provoz na propanové láhve. Tyto plynové topné děla nabízí velmi velký tepelný výkon při kompaktních rozměrech a jsou ideální pro vysoušení staveb a běžného vytápění ke komerčním i průmyslovým účelům.

 • Naftové

  Přímé vyhřívání oleje s integrovanou nádrží na topný olej nebo naftu, snadné ovládání, nízké nároky na údržbu, vysoký tepelný výkon. Integrovaný ochranný obvod přístroj automaticky vypne, když vnitřní teplota zařízení je příliš vysoká nebo spalování je narušen. Ideální pro vytápění budov, garáží a dalších aplikací s vysokými tepelnými požadavky.

 • Výpočet topení

  Nově lze provést výpočet topení zde

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 53 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 53 položek


Všechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727