Benzínové a dieselové motory
Tyto šikovné benzínové a dieselové motory naleznete v mnoha průmyslových, lodních a pro terénní úpravu zařízeních, jako vodní čerpadla, vibrační Lištové sekačky, vertikutátor, zametací stroje, sněhové frézy, atd. Mají vynikající a spolehlivý rozběh, při různých teplotách a povětrnostních podmínkách.

Benzínové a dieselové motory Počet produktů: 90

Podkategorie

 • Benzínové motory

  Tyto šikovné 4-taktní benzínové motory naléznete v mnoha průmyslových odvětvích a strojích pro terénní úpravy jako vodní čerpadla, vibrační stroje, lištové sekačky , vertikulátory, zametací stroje, sněhové frézy atd.

 • Dieselové motory

  Tyto 4-taktní dieselové motory jsou používaný v mnoha průmyslových odvětvích a strojích pro terénní úpravy, vodní čerpadla, elektrické sekačky, provzdušňovače, silniční zametače, sněhové frézy atd. Vynikající výkon s nízkou spotřebou paliva, takže jsou ideální volbou pro téměř každé použití.

 • Možnosti využití

  Tyto šikovné benzínové a dieselové motory naleznete v mnoha průmyslových a lodních zařízeních, a zařízeních  pro terénní úpravu, jako vodní čerpadla, vibrační Lištové sekačky, vertikutátor, zametací stroje, sněhové frézy, atd. Mají vynikající a spolehlivý rozběh, při různých teplotách a povětrnostních podmínkách.

 • Náhradní díly motorů
  Elektrické startéry, alternátory, vodní čerpadla, mechanické díly, části motorů, hlavy válců, ovládání motoru, snímače, přístroje, více ...
na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 90 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 90 položek


Všechna práva vyhrazena ©2015 IMATECH GROUP s.r.o. | email: info@imatech.cz | tel: +420 608 728 727